Francuskie aukcje samochodowe (Francja)

Francuskie aukcje samochodowe - Auta z Francji

Przedstawiamy Państwu główne punkty aukcyjne we Francji. Cześć z serwisów jest również dostępna w Polskiej wersji językowej. Oto Francuskie aukcje samochodowe:

Najpopularniejsze Francuskie aukcje samochodowe
FIVE AUCTION – www.fiveauction.fr(wersja PL)

Jest to zdecydowanie największa francuska aukcja samochodowa we Francji. Znajdująca się 25 kilometrów od Paryża organizuje sprzedaż aukcyjną cztery razy w miesiącu – w każdy poniedziałek miesiąca. Wybór jest bardzo duży jako że samochodu pochodzą zarówno od firmy prywatnych jak i instytucji państwowych, administracyjnych.

W ciągu każdej aukcji oferowane jest od 250 do 500 samochodów. Są to pojazdy zarówno osobowe popularnych marek jak pojazdy flotowe. Jeżeli chodzi o rodzaj nadwozia to dostępne są wszystkie modele od kabrioletów po samochody terenowe, firmowe, a także motory, jak i pojazdy przeznaczenia roboczego takie jak pojazdy rolnicze, ciężarówki i maszyny budowlane.  Wszystkie samochodu uczestniczące w aukcji poddawane są regularnej kontroli technicznej, dzięki czemu można mieć pewność co do zakupowanego auta. Każdy samochód posiada trzymiesięczną gwarancję, którą za dodatkową opłatą można wydłużyć o kolejne 3 bądź 9 miesięcy. Dodatkową zaletą jest też możliwość ubezpieczenia samochodu od razu na miejscu.

Five Auction jest największą siecią narodowa sprzedaży aukcyjnej, która istnieje już ponad 13 lat
ESTENCHERES – www.estencheres.fr

Jest to jedna z największych aukcji francuskich. Funkcjonuje ona już od 25 lat w takich miastach jak Beauvais, Rennes, Tours, Meaux i Nancy. Mogą w niej brać udział zarówno osoby prywatne jak i podmioty gospodarcze. Aukcja ta jest niezwykle popularna przez co sprzedaż akcyjna odbywa się tutaj nawet kilkukrotnie w ciągu jednego tygodnia – przeważnie od trzech do czerech aukcji na tydzień. Można skorzystać także z sprzedaży online – www.estencheres.fr – która odbywa się 24h/7. Niezwykle dużemu wyborowi samochodów towarzyszą bardzo atrakcyjne ceny – często nawet 50% tańsze od cen rynkowych.

AUCTIONS CARS – www.auctions-cars.eu(wersja PL)

Auctions Cars to niezwykle wygodny serwis oferujący przede wszystkim samochody osobowe z ragionu Nantes, Lorient i Rouen. Wszystkie pojazdy mają aktualne przeglądy techniczne. Pojazdy pochodzą z długoterminowego wynajmu (24-36 miesięcy), od firm leasingowych, producentów samochodów, właścicieli floty samochodowej.

 

Czytaj dalej i zobacz pozostałe aukcje

7 Komentarze

  1. Właśnie z mężem się zastanawiamy nad zakupem samochody na aukcji. Rozważamy także zakup w komisie, bo nasz przyjaciel tak właśnie zrobił i jest bardzo zadowolony

    • Witamy:) Na aukcjach można znaleźć prawdziwe perełki, stąd też warto przeglądać oferty aukcyjne. W komisach również można znaleźć bardzo dobre auta w super cenach ale to wymaga już trochę więcej czasu. Tutaj: Komisy samochodowe we francji znajdziesz cała listę aktualnych komisów. z pewnością warto odwiedzić te największe takie jak Car FIve i Horizon La Defense

1 Trackback / Pingback

  1. Jak kupić samochód na aukcji - Auta z Francji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*