Francuskie strony z samochodami, czyli gdzie szukać okazji?

Auta z Francji - Strony z samochodami

Dostajemy wiele pytań na jakich stronach warto szukać najlepszych okazji do zakupu samochodu we Francji. Francuskie aukcje samochodowe  to tylko jedna z możliwości, a jest ich zdecydowanie więcej! Jedną z najpopularniejszych są francuskie strony z samochodami. Poznaj 3 główne:

Francuskie Allegro, Otomoto i Moto Gratka też istnieje.

W Polsce szukając najlepszych okazji najczęściej poszukuje się ofert na takich serwisach jak Otomoto. Francuską najpopularniejszą stroną jest La Centrale. To tutaj znajdziesz najwięcej promocji. Samochody są uporządkowane markami i modelami a zaawansowany system filtrowania pozwala w łatwy sposób znaleźć odpowiedni dla siebie samochód. Niestety strona jest tylko w wersji językowej francuskiej stąd też dla osób nie znających tego języka może być mniej przyjazna, nie mniej pamiętajcie że możecie korzystać z tłumacza Google i przeglądać najpopularniejszą stronę francuską z samochodami po polsku. Tłumaczenie nie jest idealne, ale i tak z większością sprzedawców można się porozumieć po angielsku. Tutaj można znaleść prawdziwe okazje w roziciu per markę i model. Bardzo zaawansowana wyszukiwarka pozwala szukać samochodów po wielu kryteriach. Warto szukać zawsze po najświerzszych ogłoszeniach, jako ze najlepsze oferty schodzą bardzo szybko.
AUTOSCOUT24 – równie popularny w Francji

Pewnie znana wam jest strona AutoScout24. Jej francuski odpowiednik Autoscout24.fr oferuje ponad 200 000 samochodów, zarówno nowych jak i używanych. Wiadomo, że nie wszystkie z nich są warte uwagi nie mniej dobrym okiem można wypatrzyć prawdziwe perełki zarówno wśród klasycznych sedanów jak i sportowych samochodów.

PARUVENDU.FR – czyli prawdziwe okazje samochodowe

Jako kolejną stronę proponuję wam Paruvendu.fr, która specjalizuje się w ofertach promocyjnych. Aktualnie oferuje ona ponad 165 tys ofert samochodów, dzięki czemu już w kwocie 3-4 tys euro można znaleźć naprawdę niesamowite auta. Strona posiada bardzo ciekawy system filtrowania ofert, który bazuje na podaniu maksymalnego budżetu i parametrów auta, a następnie dobiera najbardziej odpowiednie oferty dla Twojego zapytania.

LE BON COIN – francuski OLX

Samochodów można szukac także na stronach z ogłoszeniami niekoniecznie związanymi stricte z motoryzacją. Takim dobrym przykładem jest strone leboncoin.fr, która jest odpowiednikiem polskiego OLX-a. Zdecydowanie wybór jest tutaj znacznie mniejszy, jadnak samochodzy pochodzą w większości od zwyczajnych użytkowników a nie handlarzy. Czasami można znaleźć tutaj naprawdę dobra okazję.
AUTOMOBILE.FR – czyli prawdziwe okazje samochodowe

Jako ostatnią stronę proponuję wam automobile.fr, która specjalizuje się w ofertach samochodów. Serwis działa na bardzo podobnej zasadzie jak nasze oto-moto. Aktualnie posiada ponad 1 500 000 ogłoszeń samochodów. Serwis jest też dostępny w wersji polskiej należy tylko w lewym górnym rogu wybrać język polski a nastepnie w wyszukiwarce wybrac “Importuje samochody z: Francja”. Serwis ma bardzo przejrzysty layout i łatwo można się w nim odnaleźć i wydobyć świetną okazję. Jeżeli ktoś szuka świtnych okazji to wersji językowej francuskiej należy wybrać “Recherche détaillée” a następnie “Voitures d’occasion”

2 Komentarze

    • Witam. proponujemy korzystać z rekomendowanych poniżej stron, z zawężonym poszukiwaniem do samochodów uszkodzonych w Paryżu lub okolicy “autour de Paris”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*